Na początku mojej ścieżki samorozwoju spotykałam się z moją Duszą, Umysłem i Emocjami. Zapominałam o Ciele, lekceważyłam jego sygnały. Przełomowym i inspirującym w moim życiu był moment, gdy odkryłam i doświadczyłam istotną rolę Ciała w odzyskiwaniu zdrowia, harmonii, odblokowywaniu napięć, uwalnianiu emocji.

Podczas moich pierwszych warsztatów pracy z Ciałem (Analiza Bioenergetyczna) poczułam szacunek do mądrości i do mechanizmów samoregulacji Ciała. Jednocześnie jednak przeżyłam pewnego rodzaju zawód, że tak mało osób jest świadomych potencjału, jaki posiada. Zdecydowałam się na kształcenie w tym kierunku, by nie tylko z pasją, ale również odpowiedzialnie i profesjonalnie pomagać ludziom żyć w harmonii ze swoim Ciałem i Duszą.

Jestem certyfikowanym praktykiem TRE od stycznia 2013 r. W czerwcu 2015 r. ukończyłam 4-letnie podyplomowe szkolenie z zakresu Analizy Bioenergetycznej. Obecnie ( 2016- 2020) biorę udział w szkoleniu  psychoterapeutycznym w metodzie Core Energetics – psychoterapia zorientowana na ciało z rozwojem aspektu duchowego.  Swoją pracę poddaję superwizji.

Skończyłam także kursy:
•Dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej we Wrocławiu
•Masażu klasycznego
•Masażu Dotyk Motyla

Organizuję warsztaty prowadzone przez doświadczonych psychoterapeutów z Polski i zza granicy.

Do tej pory współpracowałam z:
Edith Liberman ( warsztat ” Czytanie ciała w Analizie Bioenergetycznej”).
Olaf Trapp ( warsztat „Otwórz serce na miłość”),
Pam Chubbuck ( „Obudź swoją seksualność”)
Alicja Konopko Ulanecki ( „Żyj pełnią życia”, „Okiełznać złość”)

Dzięki TRE, Bioenergetyce i Core Energetics odzyskuję świadomość Ciała i wiarę w cudowne mechanizmy, którymi obdarzyła nas Natura. Na drodze samodoskonalenia nabieram również pewności, że moje szczęście nie będzie pełne, jeśli nie będę mogła dzielić się nim z innymi.

„Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie płynie z kochającego serca” Theodor Fontane

Psychoterapia Jelenia Góra