Na początku mojej ścieżki samorozwoju spotykałam się z moją Duszą, Umysłem i Emocjami. Zapominałam o Ciele, lekceważyłam jego sygnały. Przełomowym i inspirującym w moim życiu był moment, gdy odkryłam i doświadczyłam istotną rolę Ciała w odzyskiwaniu zdrowia, harmonii, odblokowywaniu napięć, uwalnianiu emocji.

Podczas moich pierwszych warsztatów pracy z Ciałem (Analiza Bioenergetyczna) poczułam szacunek do mądrości i do mechanizmów samoregulacji Ciała. Jednocześnie jednak przeżyłam pewnego rodzaju zawód, że tak mało osób jest świadomych potencjału, jaki posiada. Zdecydowałam się na kształcenie w tym kierunku, by nie tylko z pasją, ale również odpowiedzialnie i profesjonalnie pomagać ludziom żyć w harmonii ze swoim Ciałem i Duszą.

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Core Energetics od października 2020 r, certyfikowanym praktykiem TRE od stycznia 2013 r. W czerwcu 2015 r. ukończyłam 4-letnie podyplomowe szkolenie z zakresu Analizy Bioenergetycznej.   Swoją pracę poddaję superwizji.

Skończyłam także kursy:
•Dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej we Wrocławiu
•Masażu klasycznego
•Masażu Dotyk Motyla

Organizuję warsztaty prowadzone przez doświadczonych psychoterapeutów z Polski i zza granicy.

Do tej pory współpracowałam z:
Edith Liberman ( warsztat ” Czytanie ciała w Analizie Bioenergetycznej”).
Olaf Trapp ( warsztat „Otwórz serce na miłość”),
Pam Chubbuck ( „Obudź swoją seksualność”)
Alicja Konopko Ulanecki ( „Żyj pełnią życia”, „Okiełznać złość”)

Dzięki Core Energetics ,TRE i  Bioenergetyce  odzyskuję świadomość Ciała i wiarę w cudowne mechanizmy, którymi obdarzyła nas Natura. Na drodze samodoskonalenia nabieram również pewności, że moje szczęście nie będzie pełne, jeśli nie będę mogła dzielić się nim z innymi.

W pracy z klientem kładę nacisk na samopoznanie, na wzmocnienie  swojego CORE i przejawienie  swoich jakości w świecie  –  „Terapia jest stworzona, żeby uwolnić wrodzoną mądrość i piękno duszy” John C. Pierrakos

Szczególnie cenię sobie pracę z kobietami, realizuję się w odkrywaniu i przywracaniu kobietom ich godności, siły i należnego im miejsca w rodzinie, społeczeństwie i świecie. Wspieram Je w rozpoznawaniu i zaspakajaniu ich własnych potrzeb, odkrywaniu i ożywieniu ich własnego potencjału, kreatywności i sprawczości, kreowania silnego poczucia  własnej  wartości. Inspiruję do odważnej kreacji swojego życia,  komunikacji w relacjach i stawiania  granic.

Prywatnie jestem matką dwójki dorosłych już dzieci, mieszkam poza miastem. To co karmi moją Duszę to muzyka ( szczególnie ta na żywo), szum fal ( najlepiej morza, oceanu), pobyt w  świątyniach ( zwłaszcza pustych, w ciszy), kontakt ze zwierzętami oraz wszelkiego rodzaju zachwyty i wzruszenia ( z różnych powodów). Uwielbiam podróże,  kawę  i długie sukienki.

„Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie płynie z kochającego serca” Theodor Fontane

Psychoterapia Jelenia Góra, Grodków